Sulane24
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sulane24

Foorum


You are not connected. Please login or register

Mäng maas

+5
martinwu
Martin Mets
Urmas Tamm
Martin Tamm
Varvas Kand
9 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3

Go down  Teade [Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3]

51Mäng maas - Page 3 Empty Re: Mäng maas Nelj Märts 28, 2013 10:06 am

Varvas Kand

Varvas Kand

Minu arust võibki juba mängu sulgenuks lugeda. Mis teha kui mängu hakati enda hobi korras tegema ja ei pandud tähele et hulk rahvast hakkas seda mängima. Nüüd on nagu rahvast suva. Ah teen millal viitsin jne. Mitte midagi KONKREETSELT, DETAILSELT ei öelda milles asi seisab, pigem otsitakse nagu vabandusi ainult, et mitte välja näidata oma oskamatust. Võiks lasta kellelgi targemal failid üle vaadata või miskit. Pakun et Urmas oleks ka võimeline abi osutama.


Ma toon näite. Oletame et läheb elekter ära. Tahame ju kiirelt elektrit tagasi saada või mis? Ja siis kuuleme et mingi hobielektrik närib ainult saia, käib siin seal ringi. Oh ma ei tea millal elekter tagasi tuleb. 2 nädalat on möödas siis öeldakse et heal juhul nädala pärast saab asjad korda. võib ka 2 nädalat minna. Tehke midagi muud sellel ajal, nahistage pimedas lakas või miskit. No halloo.


Mäng pakkus ka rahvale mingil määral teenust ju? Eks jah võibolla sissetulekud polnud just kõige suuremad, aga samas ega kredaga polnud kah seal suurt midagi teha. 100 kreda vipiks ja kõik ehk 1 eur kuus pidi maksma.

52Mäng maas - Page 3 Empty Re: Mäng maas Kolm Mai 15, 2013 7:03 pm

Admin_Von Giordano



Mäng taas üleval!

53Mäng maas - Page 3 Empty Re: Mäng maas Püh Nov 10, 2013 2:28 pm

Pets Oja

Pets Oja

Miks nii närvis Question

http://pole.ee

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-

» Sulane hetkel maas
» Aus mäng

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele