Sulane24

Foorum


You are not connected. Please login or register

Sulase reeglid.

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1Sulase reeglid. Empty Sulase reeglid. on Laup Apr 21, 2012 10:37 am

Pakuks siis välja elementaarsed reeglid sulasesse:

Jutuka reeglid:

1.Jutukas keelatud kasutada Caps Locki,nt: OLEN LAMMAS/Caps Lock-i kasutataks lause alustamisel või kui kirjutad kellegi nime/linna nime jne.Pealegi pole vaja liigset tähelepanu kellegil,mis saaks,kui kõik hakkaksime Caps Locki kasutama?
2.Jutuka venitamine keelatud nt: jeeeeeeeeeeeee/pole vaja jutukat venitada,kuna jutukas niigi väike ja segab kaas mängijate informatsiooni edastamist(mis võib olla oluline osade mängijate jaoks).
3.Ropendamine/eba sensuursete väljendite kasutamine keelatud/Pole vaja ropendada see aint näitab seda miuke on sinu intelikentsuse tase ja rumalust.
4.Jutukas keelatud teiste solvamine/laimamine/maha tegemine/see kui kedagi solvad laimad jne kirjeldab sind ennast!
5.Jutukas raha lunimine keelatud teistelt mängijatelt/näe ise vaeva ka millegi nimel!
6.Spämmimine keelatud,mis tähendab,et ei sisesta jutukasse järjest topelt tekste nt: tahan kommi (2korda järjest)/pole vaja seda see aint sega kaasmängijate tähtsat informatsiooni edastamist!
7.Teiste weebi põhiliste mängude ja Erootikat/Pornot sisaldava informatsiooni reklaamimine keelatud/kuna see mäng on mõeldud aint sulase mängijatele,poel vaja kahjustada sulase keskkonda teiste kahjulike lehtede weebi lehtedega!
Üldised reeglid:

1.Teiste postkastis sõimamine,ropendamine keelatud/pk on mõeldud mängu siseselt äri ajamiseks ja kokkulepete sõlmimiseks!
2.Raha lunimine korduvalt teiste kaas mängijate pk-s keelatud,piisab ühest korrast,kui küsib,pole vaja teisi härida ühe ja samma teemaga mitu korda!
3.Spämm keelatud teiste pk-s.
4.Teiste saitide/weebi lehtede levitamine keelatud teiste pk-s,kuna me mängime konkreetselt sulast ja pole vaja kahjulikku informatsiooni sulasele!
5.Petmine keelatud ehk,kui lased endale krediiti tellida,aga mängusisest vastutasu või kokkulepitud mängusisest tasu ei saa,siis võta ühendust moderaatori/kaas-omaniku või omanikuga!
6.Teiste kasutajate Nickname keelatud varastada,nt: Martin ja pannakse Martin2 või olen martin jne(Sulases konkreetselt jutukas olev ees-nimi)

Vaata kasutaja profiili

2Sulase reeglid. Empty Re: Sulase reeglid. on Laup Apr 21, 2012 11:13 am

100 % nõus ! Smile

Vaata kasutaja profiili

3Sulase reeglid. Empty Re: Sulase reeglid. on Nelj Dets 20, 2012 4:59 pm

Enne, kui hakkad uusi reegleid kirjutama, võiks õigekirja selgeks õppida. Wink

Vaata kasutaja profiili

Sponsored content


Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele